BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apie pasimėgavimą

2017-06-02 | Be temos

Rusnei visada sakau, kad gerti reikia vandenį, o uogų sulčių įsispausti reikėtų tik tada, kai norisi pasimėgauti. Ir ji kantriai išgeria lygiai vieną puodelį vandens per dieną. Gal todėl, kad uogų yra ragavusi vos du kartus, todėl nežino to saldaus gardaus skonio. Ant nosies vasara (kalendorinė - jau, bet už lango toks graudus oras), mes drauge laukiam lietuviškų braškių, serbentų, aviečių ir tada galėsim iki soties gardinti vandenį. Dar agurkų. Ir mėtų iš mamos darželio. Tuomet pirksim didelį stiklinį ąsotį ir gaminsim gėrimą.

Rusnė dar daug ko nežino, bet vis nori mėgautis. Laiku, praleistu su tėveliais, filmukais, žaidimais lovoje prieš miegą, vogtomis alyvomis iš vazos, rasta saga už sofos, su koja iškapstytomis dulkėmis iš po sofos, plėšoma knygele, nors aš vis jas perku ir tikiuosi, kad dešimties mėnesių kūdikiui jos visai įdomiai susiskaito… O ji su pasimėgavimu jas plėšo. Aš galvoju, kad ji turėtų mėgautis rankų darbo žaislais ar lininiais kimštais kamuoliukais, o ji mėgaujasi telefono pakrovėju, šukelėmis ar kompiuterio pele. Kai paimu vieną iš tų suplėšytų knygų ir bandau skaityti garsiai, klijuodama raidę po raidės, ji dar garsiai kalba, maždaug, tai gal pakalbėkime kartu? Ir mėgaujasi tuo, šalia palikusi visus gražiuosius lininius žaislus, edukacinius kamuoliukus ir knygų nuoplaišas.

Rusnė mielai mėgautųsi ir kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju. Ji jau bandė už mane rašyti pasaką ir nupiešti vieną tiesią liniją su flomasteriu popieriaus lape. Vėliau tas lapas su linija (oranžine!) atsidūrė burnoje. Tokia, sakau, auganti menininkė! Besimėgaujanti tobulu popieriaus skoniu tiesiogine prasme.

Mes kartu mėgaujamės šuniukais ir kačiukais, sutiktais lauke. Tik aš giliai mintyse juos glostau ir kalbinu, kaip ir pridera suaugusiam žmogui, štai Rusnė kviečia juos pas save, šūkauja ir krykštauja. Užsukam į kavinę, ji mėgaujasi vandeniu ir žmonėmis, o aš kava ir sūrio pyragu. Galvoju, kad jos pasimėgavimo objektai tyresni, tikresnis ir verti pagyrimo.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą