BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apie rutiną

2016-11-16 | Be temos

Daugelis mūsų, drįstu teigti, dieną pradeda ir baigia panašiai. Smulkiai malta arabica,naujienos, socialiniai tinklai, rytinė laida, nuodėmė prie kavos ir paskutinės minutės dantims išsivalyti. Vakare vėl naujienos, socialiniai tinklai, socialiniai tinklai, socialiniai tinklai. Vakarienė. Alus, sidras, geresniu atveju vynas. Lova ir filmas. Susitiksim 7:00 - kaip visada.

Rutina - sąvoka sena kaip žemė. Žmonės saulei kylant keldavosi medžioti ir žvejoti, o vakare lupdavo kailį ir skusdavo žuvį, šildė guolį ir ilsėjosi. Kad išgyventų. Dabar mes geriame kavą, skaitome naujienas, geriame alkoholį, žiūrime teliką - irgi, kad išgyventume. Nors kartais ir nebepamenam, kad Liublino unija nėra mėnulio fazė (mielieji, ta fazė vadinama Pilnatimi), o latvių nacionalinis patiekalas vis dar ne žirgo kanopa bazilikų padaže (žr. laidą „Klausimėlis”). Rutina tapo nebe išgyvenimo dalimi, o… tiesiog krūva mirtinai reikalingų dalykų. Juk jūs visi žinot tą „gerą” jausmą, kai netikėtai dingsta internetas, kai tuo metu mes dirbame Feisbuke. Tos silpnumo akimirkos, kai nespėji pamatyti Eglės pasidalinta naujiena apie pirmą kartą šiemet iškritusį sniegą. Ir tą akimirką tu dar nežinai, kad Mindė iš gretimo kiemo ką tik nusifotografavo prie draugo BMW. Ir dviprasmiškai užrašė: „kas pavažinėt šį šaltą lapkričio vakarą?”. Nes galbūt tau šalta. Ir galbūt tu mielai pavažinėtum su Minde.

Smalsumą sužinoti, koks paukštis skrenda atbulai, pakeitė smalsumas sužinoti kokios spalvos iš kirpyklos išėjo Agnė. Ir moteriškai įvertinti. Didžiojo kanjono susikūrimo istoriją keičia motyvuojančios sporto nuotraukos instagrame. Nes su tokiu užpakaliu galėčiau nuveikti daug daugiau. Iš esmės gražus užpakalis - nieko blogo. Netgi labai gerai! Bet mąstyti vis tiek reikės galva. Žavėjausi, žaviuosi ir visuomet žavėsiuosi žmonėmis, kurie turi gražų užpakalį, gerą galvą, skaidrų protą, realų suvokimą apie gyvenimą, kurie susitikę su būriu draugų ne geria, o žaidžia Monopolį, persimeta ant atsispaudimų , ruošia braškinius ledų kokteilius ir netgi pasikalba. Kai žodžiai liejasi be 0,7 litro.

Žaviuosi tais, kurie ryte neima į rankas telefono. Tais, kurie kasryt sugalvoja naujų dalykų - kad neatsibostų. Rutina mūsų gyvenimus ne tik sustyguoja, kartais ji iš gyvenimo tampa egzistavimu, o tada tenka nugrimzti į pasiūlytą vietą. Arba stipriai stipriai priešintis.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą