BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Ar tai meilė?

2015-06-14 | Be temos

Ar tai meilė? Kai naktį atsiverčiu pigių skrydžių puslapį ir ieškau bilieto į vieną pusę. Ir kai jau niekas nebesvarbu - nei ką pasakys žmonės, kaimynė, draugė ar mama, nei ką aš ten veiksiu, nei kaip gyvensiu, išsijungia protas, aš tiesiog noriu pas Tave. Vasarą, žiemą - visada. Ir kaip paauglystėje naktys su ausinuku ir tomis dainomis per naktis, kurios sukelia daug skausmo, nepaaiškinamo. Ilgesio nenužudau, jis suaktyvėja naktimis, rytais šiek tiek aprimsta. Pradėjau dievinti rytus, laukiu ryto, kiekvieno saulės patekėjimo, tada galiu šiek tiek mąstyti. Bet vistiek noriu pas Tave.

Aš pažadu nematyti Tavo trūkumų. Pažadu leisti rūkyti. Pažadu ruošti Tau pusryčius, pietus ir vakarienę. Pažadu Tave mylėti ir rytais, atnešiu Tau kavą į lovą, o paskui išplausiu puodelį. Žaisiu su Tavim tenisą, o vakarais bėgiosim. Galiu dirbti už mus abu! Lyginsiu Tavo marškinius, nelakuosiu nagų kambary, nes žinau, kad nekenti nagų lako kvapo… Būsiu Tavo asmeninė psichologė ir asmeninė meilužė. Jei norėsi, galėsiu vaidinti, kad mąstau blaiviai, nors nebežinau, ar dabar man taip pavyktų. Pažadu nebeklausyti dainų, kuriomis Tu netiki. Pažadu nebeskaityti knygų, kurių viršeliai Tau negražūs. Ir jei tik panorėsi,pažadu atsidurti pas tave - artimiausiu skrydžiu.

Kaip paauglystėje - vėl rašau dienoraštį. Popierinį, užrakinamą. Žodžiams nugulus popieriuje man lengviau. Lengviau kvėpuoti ir užmigti. Ir vėl sapnuoti RYANAIR.COM, kuomet kasnakt spaudžiu BUY. Ir tada aš tokia laiminga, bent sapnuose arčiau Tavęs, arčiau Tavo gražiausių pasaulyje akių ir pavydėtinų plaukų, kuriuos dievinu kedenti. Jeigu manęs dabar kas nors paklaustų, kokius žodžius, pasakytus kažkada, atsiimu, tai būtų paprasta. Niekada netikėjau, kad galima taip įsimylėti. Ir kad atstumas yra žudantis dalykas.

Pradėjau skaityti horoskopus. Ar šiandien jis man parašys? Ar vėl kvies atvažiuoti pas jį? O gal persistengiau su savo jausmais ir jis nebenori manęs matyti? Su Tavim yra tokia meilė - dar niekada gyvenime nebuvau tokia atvira. Visada buvau bailė ir retai išreikšdavau jausmus. Dabar aš išdrįsau, tačiau Tu sugriovei tikėjimą manyje, geriau būčiau tylėjusi. “Toks gyvenimas” - sakai Tu. Ir Tu teisus, bet gyvenimas yra žiaurus, kai posūkiai tokie. Nebegaliu žiūrėti į žalią taškiuką feisbuke, kuris tyli. Į taškiuką, kurį tiesiog paslepiu ir slapčia vėl patikrinu RYANAIR puslapį. Jis mane ramina.

Ir vis tik dar nesuprantu, ar tai meilė.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. GLUOSNIS 

    Jei sieksi būti mylinti, jei planuosi būti mylima, to niekad nepatirsi ; būsi tik priklausoma ir ištroškusi, o ne iš tikrųjų mylima …
    Meilė yra abipusis davimas, o ne vienpusiškas vampyrizmas.
    Sėkmės ir gero savaitgalio :)


Rašyti komentarą