BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Blogų reklamos savaitė

2011-01-06 | Be temos

Vos prasidėjus Blog’ų reklamos savaitei, ėmiau mąstyti, kuriuos blog’us išskirti, mat skaitau aš jų daugybę ir iš tos daugybės sunku atsirinkti tuos, kurie man patys geriausi. Bet…

Kasdien įsijungiu :
Laimės ieškotoją Pinkcity, kuri kaskart nustebina nuotaiką pakeliančiais ir motyvaciją palaikančiais įrašais. Visą jos blog’ą nuo pradžių iki galo esu perskaičiusi kokius penkis kartus ir skaitau kaskart, kai pritrūksta puikios nuotaikos!

Salomėja, kuri turi be galo gražią pavardę, mano žiniomis rašo ne vieną, ne du, ne tris, o gal net ir ne keturis blogus! Skaitau, nes ra6o 5domiai apie paprastus dalykus. Ir - man patinka jos charakteris (bent jau internetinis).

Ieva, kuriai ištinka nekalbadieniai, yra absoliučiai nuostabi mergina iš Kauno. Jos blogą galima skaityti laisvalaikiu prie arbatos puodelio daugybę kartų, o komentaruose neišsakyti savo nuomonės dažniausiai neįmanoma.Beje, ji, kaip ir aš - filologė, o filologai man patinka :)

Dažnai užsuku:

Pas Redą.. Jos blogas - aukščiausias literatūrinis pilotažas! Labai protinga mergina, gaila, blogą pildo labai retai.

Ligi dangaus pakilusi Ligita, kuri taip pat krimto filologijos mokslus, turi nepaprastą Dilgėlyną, kuriuo žaviuosi, taip pat daugybę žavingų idėjų, kurias nuolatos seku. Užsukit ir pamatysit!

Nemieganti Dina - žurnalistė, kuri labai mėgsta interjero dizainą, puikiai derina spalvas ir įtikino mane, jog balta spalva namuose visgi yra gėėėėris! Man tiesiog patinka jos blogas.

Visada įdomu ir smalsu, kaip Aušrai sekasi Ispanijoje. Be to, esu didelė jos parašytų tekstų gerbėja ir norėčiau tikėti, kad šiemet ji rašys daug dažniau ir įspūdžiais dalinsis intensyviau.

Jei Tavo blog’o nėra mano skaitomiausiųjų sąraše, nereiškia, kad aš jo neskaitau. Jūsų yra tokia galybė, kad įvardyti visus būtų labai sunku ir užimtų begales laiko. Kasdien vakare perskaitau šūsnis blogų, ir visi jie daugiau ar mažiau patinka. Sėkmės mažoje kūryboje :)

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. ieva 

  Tu irgi nuostabi:* ( Nors ypač gerai su filologėm niekada nesutariau) :DD

 2. Dina 

  Ačiū! :)

 3. Salomėja 

  O kaip juokingai :) Pasirodo aš tikra grafomanė :)

 4. marisol 

  Ačiū!:) Pažadu pasitaisyti..:) Tiek daug gerų blog’ų atradau tavo dėka:))

 5. Margarita 

  Sveiki, noreciau kad parasytumete kazkoki unikalu straipsniuka apie blakstienu priauginima Vilniuje. Rasau straipsnius apie tai http://www.blakstienupriauginimas.eu , tik kazkodel konkurentu tinklapiai uzima pirmas pozicijas, nors ten nera net ka paskaityti… Galbut tai butu prasymas pagalbos-straipsnio su nuoroda. Atsidekociau kazkiek tai pinigeliu. Jei imanoma parasykit man i pasta. Pagarbiai margarita.


Rašyti komentarą