BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Mano rytinė rutina

2015-07-01 | Be temos

Turėdama nemažai laisvo laiko šią vasarą dalį jo praleidžiu veltui. Dėl to gėda, tačiau kartu džiaugiuosi ramesniu periodu ir laukiu rudens, kuomet galėsiu kibti į naujus darbus. Nuo dokumentinių filmų pereinu prie Youtube blog’ų, man šiek tiek įdomu, kaip gyvena gražūs žmonės. Video vaizdeliai, kurie iš principo neturi jokios išliekamosios vertės, tačiau kartais įkvepia, bent trumpam. Dabar labai madinga pasakoti apie save, kas tavo maišelyje, kas tavo rankinėje, tavo lovoje ar tavo spintoje. Tačiau įdomesnis dalykas - rytai. Rytas yra mano mėgstamiausias paros laikas, todėl su malonumu žiūriu, kuo kitų žmonių rytai skiriasi nuo manojo.

Keliuosi anksti - net ir tuomet, kai galėčiau lovoje praleisti visą dieną. 8:00 - visada, net ir po vakarėlio, o jei vakarėlis užsitęsia iki paryčių, dažnai visai neinu miegoti. Ne kartą yra taip buvę! Tuomet VISADA - didelė stiklinė vandens su puse išspaustos citrinos. 10 minučių meditacijai. (Apie ją - kitame mano įraše, galiu pasakyti tik tiek, kad meditaciją praktikuoju kasdien po 20 minučių jau mėnesį laiko ir tai yra geriausias atradimas mano gyvenime. ) Ne kasdien, tačiau bent darbo dienomis - 15-20 minučių lengvo sporto, įprasti pratimai, atsilenkimai, pritūpimai, šuoliukai. Tada tradiciškai puodelis juodos kavos būtinai be cukraus ir geriausia lovoje, pasidėjus šalia kompiuterį ir tiesiog skaitant naujienas ar virtualiuoju būdu bendraujant su draugais.

Dušas ryte yra privalomas. Stengiuosi maudytis po šaltu vandeniu tiek, kiek tą rytą atrodo įmanoma. Kartais įmanoma 3 minutes, kartais… 5 sekundes. Būtinai išsitrinu aliejumi kūną, paprastu alyvuogių aliejumi arba kūno aliejumi, įsidedu kontaktinius lęšius - kad pasaulis vėl nušvistų gražiomis spalvomis, juk mano vonia mėlyna! Lengvas makiažas, kurio dėka labiau pasitikiu savimi ir aš jau galiu eiti, važiuoti, rašyti, skaityti, gaminti, žaisti, dirbti, mokytis, gyventi.

O koks Tavo rytas? :)

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą