BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Pabūti

2016-05-30 | Be temos

Ryte su nuotaikų kaita dar susitvarkau. Drėgni plaukai, pirmas kavos puodelis, delfi.lt staigmenos, drungnas vanduo su citrina - pasaulis vis dar kvepia, bunda, kyla, kažką žada. Diena įsuka į darbus, mintis, abejones, o vakaras neretai baigiasi ašaromis. Aš prisiekiu, kad kovoju labai labai stipriai, dažnai net iš visų jėgų, bet emocijos ima viršų ir logiką palieka kažkur nuošalėje.

“O aš stipri, o aš stipri” - kaip maldą kartoju vaikščiodama vakare, skaitydama knygas, gamindama šaltibarščius, bandydama kovoti už tai, kas man priklauso. “Aš stipri” - vieną dieną imu ir patikiu tuo. Lygiai tą dieną, kai pavasaris pilnai užima erdvę, ryte garsiai čiulba paukščiai, kvepia alyvomis, o Saulėteky studentai susėdę ant suoliuko mokosi egzaminui, nors šiandien šeštadienio vakaras. Tada nusišypsau. Ir ta šypsena lieka. Žinau, kad galbūt tik keliems vakarams. O galbūt tik kelioms akimirkoms. Bet ji lieka, apima visą visą širdį, visą protą, visą kūną, tada galiu sėdėti, šypsotis ir tylėti. Arba kalbėti. Ir eiti, kaip ėjom šeštadienį. Daug, toli, be telefonų, su treningais, Tavo kelnių kišenėje tik barškėjo buto raktai, juokavom, kad jei juos pamestume, neturėtume nieko, net nakvynės tai nakčiai. Būtume tokie benamiai, paprasti žmonės, kokiais visi vieną dieną tapsim.

Ir pirmadienį tuomet lengviau gyventi. Kaip paprastam žmogui. Vadovei į piktą komentarą atsakyti šypsena, bet tokia pačia nuoširdžiausia, kokią sugebu išspausti. Pasiskambinti gydytojui ir išsireikalauti to, kas priklauso. Pasiprašyti atostogų. Ir jų negavus neapsipilti ašaromis ir nekaltinti šiuo metu jautrios savo sielos - tiesiog parašyti laišką, kad atostogos man PRIKLAUSO. Legalus formalumas, lygiai kaip man priklauso šita saulė, šitas lietus, šita muzika ir kavos puodelis. Lygiai taip, kaip priklauso Jums.

Ir šį pirmadienio vakarą aš neleisiu sau liūdėti. Juk manęs laukia dar nemažas dubenėlis vakarykščių šaltibarščių su šviežiais krapais. Pradėta skaityti knyga. Pėdų vonelė ir būtinai manikiūras prieš miegą. Šiandien noriu juodo. Dar tris mėnesius turiu progą pabūti maža mergaite ir neatsakingai išsirintkti nagų lako spalvą. Skirti vakarą sau. Gaminti vakarienę sau. Ir tiesiog būti tyloje.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą