BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apie norą keistis

2016-12-06 | Be temos

Šiandien, kaip niekada per pastaruosius tris mėnesius, atsikėliau 7:00 ryte. Užsidėjus akinius pasaulis šviesesnis netapo - už lango pakankamai šalta, drėgna ir… tiesą sakant, tiesiog bjauru. Vandens stiklinė prasibudinti nepadėjo, kava - irgi. Sėdėjau ant šaltos odinės sofos apsikabinusi karštą puodelį ir spoksojau į tuščią Word lapą. Tema, kurią buvau sugalvojusi, pasirodė beviltiška. Aš nežinau, ką parašyti apie garsus ir jų poveikį žmogui. Aš nežinau, kodėl atsikėliau 7 valandą. Apskritai, aš noriu tik atgal į šiltą lovą. Taip prasidėjo mano šis rytas, visai ne taip, kaip turėjo. Nes naktį prabudusi sugalvojau kažką keisti, kažką padaryti, išpildyti svajonę, pakeisti įprotį ir tiesiog nebešvaistyti gyvenimo miegui ir betiksliams dalykams. Rytas turėjo būti motyvuotas, energingas net ir be kavos, bei puikios nuotaikos.

O tada nusprendžiau tiesiog sustoti. Nešvaistyti energijos perniek nervindamasi, kad kaip aš čia atsikėlusi 7 valandą ryto nesugebu tinkamai išnaudoti tų kelių valandų, kol dar miegas vaikas. Juk per tris valandas knygos neparašysiu, filmo nesukursiu, net straipsnis nesusiraitys. O juk taip visko norisi čia ir dabar, greitai ir ne mažiau kokybiškai. Todėl pasidariau dar vieną puodelį kavos ir iš lėto pradėjau. Tiesiog rašyti. Ieškoti, naršyti, mąstyti, kurti. Ir galbūt šiandien jokio rezultato nebus, bet pradžia man - jau neblogas rezultatas. Nes be įžangos niekada nebūna dėstymo. Be pirmo žingsnio niekas nežengia antrojo. Ir be pirmos idėjos, kad ir nelabai vykusios, niekada neateis grandiozinės. Viskas, ko man reikia, susigalvoti pakankamai svarų argumentą, kodėl 7 valandą ryto turėčiau keltis ir rytoj, kad vystyčiau tas savo idėjas ir auginčiau save. Toks tad mano iššūkis prieš Kalėdas - naujus metus norėčiau pasitikti šiek tiek geresnė, nei buvau senaisiais.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. Fabula 

    Pažįstamos būsenos. Sėkmės įgyvendinant užsibrėžimus. Tik linkiu ne prievartaut save, o viską daryti su malonumu ;)


Rašyti komentarą