BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Apie stebuklus

2016-09-04 | Be temos

Kiekvieną rytą akis suvilgo ašaros - nežinau, ar taip būna kiekvienai naujai mamai. O vakare nuovargis persipina su pykčiu - kodėl ji tiek daug verkia, man reikia ramybės, o ir trys nauji žurnalai guli nė neatversti. Ar aš nebe žmogus? O ar ji JAU žmogus? Man kyla daug neatsakomų klausimų. O kartais ateina daug atsakymų į neužduotus klausimus. Apie jį - gyvenimą.

Geriu rytinę kavą, o ji miega visiškai negiliu popiečio miegu. Galvoju, kad dar reikėtų suspėti nusimaudyti ir paskaityti, bet lengvai sustingstu akimirkoje. Mergaitė kieme skina baltas sprogstančias uogeles, tiesą sakant, nežinau, kaip jos vadinasi, o ir niekada nesistengiau sužinoti. Žinau tik, kad būdama maža jas skyniau ir aš. Ir tarp rankų traiškydavau. Dar žinau, kad jai likę yra daugiau, nei man. O tai mažiukei, kuri neramiai miega - dar daugiau. Prieš akis - visas spalvotas gyvenimas. Visi drugeliai ir velniukai, vasaros, ruduo, žiemos ir visi pavasariai. Norisi padėti žmogui užaugti. Priebėgomis “Moteryje” perskaičiau, kad “ar teisingai auginai, sužinosi tik pamatęs, kaip šalia suaugusio vaiko jaučiasi kiti žmonės”. O padėti augti norisi. Ir tuo pačiu augti pačiam. Nes juk augam visą gyvenimą, tiesa?

Ir imi ieškoti gyvenimo prasmės. Tik jau kitaip. Ir, tiesą pasakius - viskas pradeda aiškėti. Tiesiog supranti, kad gyvenime turi padaryti labai daug. Ir tai, ką veikei/darei iki šiol, viskas buvo niekas. Galbūt - pradžia. O dabar prasideda tas tikrasis gyvenimas. Dėl kurio norisi truputį kovoti ir LABAI gyventi. Net ir tas trumpas minutes poilsio paversti prasmingomis. Džiaugtis tomis sprogstančiomis uogytėmis, augančiais plaukais, netgi nemigo naktimis ar iš naujo atrastomis dainomis. Tai laikas, kada norisi pasiekti maksimumą. Išgyventi dienas, valandas, sekundes. Pasakyti, kaip myli - be sąlygų. Laukti, ilgėtis, rūpintis, atrasti, nepykti.

Ir susirašyti taisykles, užsiklijuoti ant šaldytuvo ir kartoti kaip maldą - nesisavinti, nesitikėti, nes visi žmonės yra TIK žmonės. Atleisti. Galvoti visur ir visada. Nepamesti savęs. Atrasti. Ir negalvoti, kad nepakeičiamų nėra. Tiesiog gyventi, leistis palei srovę ir galbūt kaip Vilnelė vieną dieną įtekėti į didesnę Nerį…

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (4)

 1. Rakshtys 

  Gyvenimas neturi taisyklių, jei patys jame nekuriame jų… :)

 2. Jude 

  Įdomu paskaityti. Atrasti kažką bendro. Nekantrauju sužinoti, ar ir mano akis suilgys ašaros, kaip galbūt kiekvienai naujai mamai. :)

 3. labas 

  Rasymo stilius isduoda, kad noreciau suzinoti jusu keliu megstamiausiu knygu pavadinimus. Ar pasidalinsit?:)

 4. marisol 

  Labai džiaugiuosi dėl Tavęs :)


Rašyti komentarą