BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Norėčiau

2015-06-25 | Be temos

Norėčiau iššukuoti tavo plaukus tankiomis šukomis, tavo tamsius visada susivėlusius plaukus. Iššukuot ir vėl suvelti, nes toks tu man gražiausias. Apkabint per kelius ir užmigt, tada tu kelias valandas žaistum savo kompiuterinius žaidimus sustingęs, nes nenorėtum manęs žadinti. Tik užklotum mėlynu pleduku su delfinais, mano mėgstamiausiu. Kambaryje kvepėtų bijūnais, o ant stalo degtų vanilės kvapo žvakės. Tai mano kampelis, kuriuo leisčiau naudotis ir tau.

Norėčiau tave fotografuoti naktimis kokiame nors gražiame mieste, kur prieš tai mes gertume šampaną ir valgytume kalmarus. Mus aptarnautų tamsaus gymio barmenė juodomis akimis, už jos grožį tu jai slapta paliktum arbatpinigių. Važinėtume taksi ir garsiai klausytume muzikos, būtume atsidarę langus ir susikibę už rankų. Sustotume prie tavo namų ir užsuktume į naktinę parduotuvę dar vyno, mes dviese nemokam būti neapsvaigę.

Norėčiau, kad ryte atneštum man kavą į lovą, kad ir tą pačią šlykštoką tirpią, man ji skani su Bounty, kurį radau vakar tavo striukės kišenėje. Popierių paliksiu prie lovos, nepyk, aš vis dar nesusipažinau su šių namų šiukšliadėžėmis. Paskui mes gulėtume pusę dienos, protarpiais užmigdami. Aš tau sakiau, kad mane nervina kambariai be užuolaidų, nekenčiu, kai saulė spigina į veidą, noriu tamsos, kai miegu. Beje, ir kaip užmigti išgėrus kavos…

Norėčiau visą dieną vaikščioti viena svetimam mieste, o vakare susitikti su tavim. Pusvalandį ginčytis, kur eisime ir nueiti ten, kur noriu aš. Tu norėtum į madingą miesto barą, aš į parką. Sėdėtume, klausytume tylos ir mūsų abiejų juoko. Tu sakytum, kaip aš tau patinku, o aš tylėčiau. Tuomet tylėtume abu.

Norėčiau, kad manęs nebelydėtum į oro uostą ir nesakytum, kad laukčiau tavęs, nes man nepatinka atsisveikinimai. Tiesiog suteptum savo namuose man sumuštinį, įpiltum į stiklinę vandens, įsijungtume gražią dainą ir štai taip aš papietaučiau, kol tu rūkytum. Su tavo šampūnu išsiplaučiau plaukus, užsegčiau lagaminą ir išeičiau. Be jokių jausmų, be jokių klausimų, be jokių abejonių, be jokių svajonių. Tiesiog išeičiau, o tu toliau rūkytum kaip anksčiau.

O iš tiesų norėčiau tik pamiršti.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą